Nike DUNK na koturnach, czyli sportowy szyk!

Buty zimowe

Kolekcje Nike, bazujące na kultowych modelach, nieustannie robią furorę wśród wielbicieli marki.

Niekiedy amerykański brand tak daleko „manipuluje” fasonem, że trudno rozpoznać w nim pierwotny projekt. Świetnie obrazuje to przykład sneakerów na koturnach. Zobaczcie to!

Od pewnego czasu model Nike Dunk cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet śledzących trendy. Na pewno zetknęliście się z tym oryginalnym fasonem – to idealny element tak zwanej miejskiej elegancji. Wysoki obcas, który został ukryty w cholewce, znakomicie podkreśla kobiecą sylwetkę.

Uwierzycie, że pierwowzorem dla tych botków były klasyczne buty sportowe przeznaczone do gry w koszykówkę? To właśnie ten model, w 1985 roku, pomógł odnieść marce duży sukces. Choć w przypadku bardzo ostrej zimy buty mogą okazać się niewystarczające, to w okresie przejściowym lub podczas lekkich mrozów, takie damskie buty na pewno się sprawdzą.

Przedstawiamy Wam kilka naszych ulubionych modeli Nike Dunk:

Buty NIKE WMNS DUNK SKY HIZaczynamy od bezpiecznej czerni. Sneakery w uniwersalnym kolorze, dla wszystkich, którzy nie uznają panujących wszechobecnie tendencji na pastelowe i neonowe kolory. Miejska elegancji na najwyższym poziomie!

Dostępny jest także model z szarym obszyciem wewnętrznej strony cholewki i z fioletowymi wykończeniami. Ciekawa alternatywa.

 Buty NIKE WMNS DUNK SKY HIJeśli intensywne kolory to Twój żywioł, na pewno te sneakery spełnią swoją rolę. Wersja dla osób, które lubią rzucać się w oczy! Energetyczna czerwień na pewno pozwoli się Wam wyróżnić z tłumu.

Buty NIKE WMNS DUNK SKY HIUniwersalny, elegancki i ponadczasowy kolor! Te buty dają dużo możliwości stylizacji – zrównoważą sportową, mocną stylizację albo przełamią elegancki look . To zależy od Was.

Spodobał Wam się któryś model? Czy jednak zostajecie przy klasycznych modelach Nike Dunk?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *