Kolekcje Nike, bazujące na kultowych modelach, nieustannie robią furorę wśród wielbicieli marki.

Niekiedy amerykański brand tak daleko „manipuluje” fasonem, że trudno rozpoznać w nim pierwotny projekt. Świetnie obrazuje to przykład sneakerów na koturnach. Zobaczcie to!

Od pewnego czasu model Nike Dunk cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet śledzących trendy. Na pewno zetknęliście się z tym oryginalnym fasonem – to idealny element tak zwanej miejskiej elegancji. Wysoki obcas, który został ukryty w cholewce, znakomicie podkreśla kobiecą sylwetkę.

Uwierzycie, że pierwowzorem dla tych botków były klasyczne buty sportowe przeznaczone do gry w koszykówkę? To właśnie ten model, w 1985 roku, pomógł odnieść marce duży sukces. Choć w przypadku bardzo ostrej zimy buty mogą okazać się niewystarczające, to w okresie przejściowym lub podczas lekkich mrozów, takie damskie buty na pewno się sprawdzą.

Przedstawiamy Wam kilka naszych ulubionych modeli Nike Dunk:

Buty NIKE WMNS DUNK SKY HIZaczynamy od bezpiecznej czerni. Sneakery w uniwersalnym kolorze, dla wszystkich, którzy nie uznają panujących wszechobecnie tendencji na pastelowe i neonowe kolory. Miejska elegancji na najwyższym poziomie!

Dostępny jest także model z szarym obszyciem wewnętrznej strony cholewki i z fioletowymi wykończeniami. Ciekawa alternatywa.

 Buty NIKE WMNS DUNK SKY HIJeśli intensywne kolory to Twój żywioł, na pewno te sneakery spełnią swoją rolę. Wersja dla osób, które lubią rzucać się w oczy! Energetyczna czerwień na pewno pozwoli się Wam wyróżnić z tłumu.

Buty NIKE WMNS DUNK SKY HIUniwersalny, elegancki i ponadczasowy kolor! Te buty dają dużo możliwości stylizacji – zrównoważą sportową, mocną stylizację albo przełamią elegancki look . To zależy od Was.

Spodobał Wam się któryś model? Czy jednak zostajecie przy klasycznych modelach Nike Dunk?

Zostaw Komentarz